Nasza oferta

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo działania z zakresu seo czyli tradycyjnego pozycjonowania w najpopularniejszych wyszukiwarkach jak Google czy Bing. Oprócz tego realizujemy płatne kampanie Google Adwords oraz promocje w najpopularniejszych portalach społecznościowych - Facebook, Google+ czy Twitter.

Co istotne - nie stosujemy jednego wariantu umowy, w zależności od Państwa preferencji może to być umowa terminowa lub bez żadnych zobowiązań. Postępy w pozycjonowaniu mogą Państwo śledzić na bieżąco poprzez logowanie w panelu monitorującym pozycje stron. Rozliczanie następuje miesięcznie i obejmuje wyłącznie okresy w których Państwa strona znajduje się na pierwszej stronie wyników na ustalone frazy.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom ofertujemy również kompleksowe działania, które oprócz zasadniczego pozycjonowania obejmują stworzenie strony firmowej i jej bieżące utrzymanie. W ramach administracji stroną internetową pomagamy przy wyborze domeny internetowej, jej konfiguracji oraz regularnych przedłużeniach. W zależności od potrzeb możemy zaoferować również zapewnienie hostingu dla strony i regularną aktualizację jej treści.

Zapraszamy do współpracy i skorzystania z naszych usług.

Dane kontaktowe